Skip to main content
Zobrazeny záznamy 1-13 z celkem 13.
Typ dokumentu Signatura Autor Název Část Rok Počet svazků
AN
Chmelařová, Marcela, 1976-
"V proudu lepšího a dokonalejšího : perské koberce mění majitele : Antikva a některé aspekty aukčního trhu 1948-1953 / Marcela Chmelařová
2015
0
AN
Radostová, Šárka
Platzerův anděl z Úterý zpět v Čechách zásluhou soukromého sběratele aneb Bezprecedentní návrat ukradené památky / Šárka Radostová
2013
0
KN
Het Prinsenhof
20e oude kunst- en antiekbeurs : der vereeniging van handelaren in oude kunst in Nederland : 1948-1968 / Het Prinsenhof ; [Delft, 20 Juni tot en met 10 Juli 1968 mus. Het Prinsenhof]
1968
1
Pouze prezenčně
KN
S. Bosel : 444. Kunstauktion. 3. Teil
3. Teil
1937
1
Pouze prezenčně
KN
Auktionshäuser Albert Kende, Gilhofer&Ranschburg
Versteigerung von Kunstmobiliar, Kunstgegenständenund Gemälden aus dem Wiener Palais ... / [Gilhofer&Ranschburg Auktionshäuser Albe rt Kende, 8.-10.2.1933]
1933
1
Pouze prezenčně
KN
Mensing & Fils
Collections Marczell von Nemes : Catalogue des Tableaux / [Mensing & Fils, 16.6.1931]
1931
1
Pouze prezenčně
KN
Kupferstiche : des XV. - XVIII. Jahrhunderts
1930
1
Pouze prezenčně
KN
1929
1
Pouze prezenčně
KN
Kupferstichsammlung von alten Meistern des XV. -XIII. Jahrhunderts
1924
1
Pouze prezenčně
KN
Davidsohn, Paul, 1839-1931
Kupferstiche alter Meister. 2. Teil, G-Ra = Paul Davidsohn ; [C.G.Boerner Leipzig, 22.11.-26.11.1920]
2. Teil,
1920
1
Pouze prezenčně
KN
Kupferstiche, Radierungen und Holzschnitten, Alter Mister : des XV. - XVII. Jahrhunderts
1
Pouze prezenčně
KN
Kupferstiche und Holzschnitte, Alter Meister : des XV. - XVII. Jahrhunderts
1
Pouze prezenčně
KN
Porträts : des XVI. bis XVIII. Jahrhunderts
1
Pouze prezenčně

Řezy

[Loading...]